Gravitatsioonita on lõpuks ilmunud!

MAAKUU AVALDAS OMA TEISE TÄISPIKA STUUDIOALBUMI “GRAVITATSIOONITA

MAAKUU, kodanikunimega Marko Kaldma, on pärast pikka muusikamaterjali kogumist valmis saanud oma uue täispika stuudioalbumi nimega “Gravitatsioonita“. Esmalt avaldati muusikakogum plaadifirma Chainz Productions veebipoes, kus vaid tõelised fännid said teistest varem endale albumi digitaalsel kujul soetada. Nüüd on see aga lõpuks saadaval kõikides striimimisplatvormides, kuhu vähegi kiigata oskad.

Album salvestati noore produtsendi Kalev Villemi käe all ning kannab see endas 14 lugu, millest igaüks jutustab erineva loo MAAKUU tunnetest ja emotsioonidest, mis teda albumi kirjutamisperioodil valdasid. Kuigi mõned laulud on pisut tumedavõitu, siis artisti sõnul need kõik teda ennast 100% ei defineeri.

“Stuudioalbum “Gravitatsioonita” räägib ajast, kui tundsin, et olen justkui Maa ja taeva vahel lõksus. Olin piltlikult plaaninud reisi “Maast-Kuuni“ (MAAKUU debüütalbumi nimi), ebaõnnestusin ning jäin pisut hirmude varju. Edasi olingi justkui gravitatsioonita ehk hõljusin kuskil oma unistustes ringi, aga midagi konkreetset ette ei võtnud. Tänaseks olen kõigega rahu teinud ja leidnud end taas enda seest,“ rääkis MAAKUU.

gravitatsioonita_album_MAAKUU
MAAKUU “Gravitatsioonita” albumiesitlus – Kultuuriklubi BAAS (foto: Caroly Rohela)

“MAAKUU album “Gravitatsioonita“ oli minu jaoks esimene kord olla puhtalt salvestuse ja järelproduktsiooni eest vastutavas rollis. Kogu projekt on osutunud väga õpetlikuks ja põnevaks väljakutseks nii tehniliselt kui ka personaalselt. Kuna minu lähenemine hõlmab lisaks salvestusnupu vajutamisele ka väga palju suhtlemist ja juhendamist, oli äärmiselt oluline visiooni poolest Markoga samale arusaamale jõuda, et me mõlemad saaksime oma tööd hästi teha. Tulemus on nüüd teie ees, üks värske, ambitsioonikas ja eepiline musikaalne roller coaster, kus on peidus hinge, valu, rõõmu, lootust ja palju muud,“ lisas Kalev Villem.

Kuula Spotifyst:

Loe ka artiklit: “RÄPPAR PK SAI MAHA UUE ALBUMIGA”