Haldjad – millest räägib?

“Haldjad” on inspireeritud keerisest, mis toimus MAAKUU’ga enne ja pärast tema esiksingli “On Asju” avaldamist.

“Me proovisime Eugeniga luua midagi uut. Lõime uue ja ausa karakteri MAAKUU, kelle lood jutustavad elust enesest. Nii ausalt kui võimalik. Häbenemata oma tundeid,emotsioone, hirme jne. Paraku inimesed kardavad tõde ja sotsiaalsus on muutunud niifeigiks,et päris asjad lausa tüütavad inimesi,” iseloomustab artist enda lugu.

Artisti sõnul peitub selle kõige taga “real struggle” . Tema sõnul ei uskunud tema edusse isegi lähedased, kellelt ta seda oodata oleks osanud. Siiski ei adnud artist enda valikutes alla, vaid tegutses nii nagu oli tema arvates õige.

“”On Asju” looga toimus minu jaoks täielik ootamatu plahvatus. Meie videole kasvas paari nädalaga lausa 10 000 vaatamist. Meid kajastati peavoolumeedias ja meie lugu mängiti erinevates raadiojaamades. Pärast seda hakkasid inimesed järsku igalt poolt ilmuma,” rääkis ta.

Arstisti sõnul räägib “Haldjad“ lühidalt sellest, kuidas sinus kahtlejad, on nagu need kurjad ristiemast haldjad, kes kõigepealt tahavad sind valele teele juhatada. Hiljem kui sa oled juba midagi saavutanud, tahavad saada tükki su edust ja lennata koos sinuga läbi su unelma.

See räägib ka kahe hääle vahelisest võitlusest inimese peas. Üks hääl tuleb su kõrgeimast minast, mis väljendab sinu tegelikke tahtmisi ja vajadusi. Teine aga väljendab su lähedaste omi.

Kuula lugu siit!

Singel on pärit MAAKUU debüütalbumilt Maast-Kuuni, mis ilmus sel kevadel Chainz Recordsi alt. Loo mixi ja masteri eest on hoolitsenud Hollywoodis hinnatud produtsent Robert Stanley Montes, kes on muideks varaseimalt koostööd teinud lausa selliste staaridega nagu Katy Perry, Justin Timberlake, Whitney Houston, Stevie Wonder jpt! Lugu ise on salvestatud MAAKUU kodulinnas Raplas, Susi Stuudios.